Drogi skaucie, instruktorze, rodzicu!

Aby dobrze złożyć zamówienie, proszę dokonać pomiarów osoby, dla której zamawiany będzie mundur oraz dodatki, np. beret.

Po zmierzeniu skauta proszę przejść do zakładki zamówienia i złożyć zamówienie zgodnie z wykonanymi pomiarami.

Jeżeli w tabeli rozmiarów udało ci się znaleźć bluzę pasującą do ciebie, to złóż zamówienie poprzez formularz: "Zamówienie bluzy mundurowej - wymiary standardowe".

Jeżeli zaś planujesz złożyć zamówienie, podając swoje indywidualne wymiary, to wybierz formularz: "Zamówienie bluzy mundurowej - wymiary niestandardowe". 

Rozmiarówki - bluza mundurowa kl. A

Rozmiarówka młodzieżowa i męska

 
Rozmiarówka damska

 
Aby dobrze się zmierzyć zastosuj zasady pokazane na rysunku

 
Berety

Obwód głowy proszę mierzyć na wysokości środka czoła.

 
Mundury kl. B

Zgodnie z ustaleniami Komendy Głównej, w Skautach Króla nie ma jednego, obowiązującego wzoru munduru kl. B. Na chwilę obecną w sklepie dostępne są, jako propozycja dla szczepów, koszulki polo marki Stedman. Z czasem oferta różnego rodzaju koszulek: T-shirtów, polo i innych będzie się rozszerzać. Szczepy mogą również zlecać przygotowanie oferty dla szczepu. Mogą również szukać ubiorów dla siebie na własną rękę.

Ważną zasadą jest jednolitość mundurów kl. B. A więc kadra szczepu musi podjąć decyzję, co do rodzaju noszonej w jego ramach koszulki, bluzy, czy koszuli. Ważne też, by wybrany strój nie był wzorzysty. Tak, aby wybrana przez szczep naszywka, była wyraźnym elementem identyfikującym.

Rozmiarówki koszulek polo Stedman collection

Dostępne kolory koszulek polo Stedman collection
            dziecięce                                                                                          damskie i męskie
                    

Powodzenia!